. .

The page is printed

Visame pasaulyje ir visai čia pat

Mūsų adresas, rekvizitai, kontaktai

Kreipkitės ir kartu rasime geriausius sprendimus!

UAB "Schenker"  
(22-as kelio Vilnius-Kaunas kilometras)
Sausių k., Trakų r.
LT-21401, Lietuva

Tel.:    +370 5 260 2525
El.paštas: info.lt@dbschenker.com

Įmonės kodas:        111552645
PVM mok.kodas: LT115526417

Bankas: AB “SEB bankas”
S.W.I.F.T.  CBVI LT 2X
Ats. sąsk. Nr.: LT02 7044 0600 0164 4891

Administracija

Edmundas Daukantas
Vykdantysis direktorius
Tel.      +370 5 260 25 24
El.paštas: info.lt@dbschenker.com

Šarūnas Bieliauskas
Finansų direktorius
Tel.      +370 5 260 25 27
El.paštas: Sarunas.Bieliauskas@dbschenker.com

Darius Apanavičius
Informacinių technologijų vadybininkas
Tel.      +370 5 260 25 33
El.paštas: Darius.Apanavicius@dbschenker.com

Pardavimų skyrius

Andrius Lomakinas
Pardavimų vadovas
Tel.:     +370 5 264 26 61
El.paštas: Andrius.Lomakinas@dbschenker.com

Simas Maziliauskas
Pardavimų vadybininkas
Tel.:     +370 5 260 27 60
El.paštas: Simas.Maziliauskas@dbschenker.com

Sergej Markevič
Jūrų transporto sk. vadybininkas
Tel.:     +370 5 260 26 74
El.paštas: Sergej.Markevic@dbschenker.com

Kelių transportas

Gediminas Kęstutis
Sausumos transporto vadovas
Tel.:    +370 5 260 25 45
El.paštas: Gediminas.Kestutis@dbschenker.com

Skirmantė Stankevičiūtė
Head of System Freight (groupage)
Tel: +370 5 260 25 30
El.paštas: Skirmante.Stankeviciute@dbschenker.com

Klientų aptarnavimas
Tel.: +370 700 55900
El.paštas: booking.vilnius@dbschenker.com

Oro transportas

Dmitrij Starynin
Oro transporto sk. vadovas
Tel:    +370 5 260 25 34
El.paštas: Dmitrij.Starynin@dbschenker.com

Okeaninis transportas

Orinta Baltrušaitytė
Jūrų transporto sk. vadybininkė
Tel:      +370 5 260 25 19
El.paštas: Orinta.Baltrusaityte@dbschenker.com

Geležinkelių ir intermodalinis transportas

Gediminas Kęstutis
Sausumos transporto vadovas
Tel.:     +370 5 260 25 45
El.paštas: Gediminas.Kestutis@dbschenker.com

Sandėliavimas

Jevgenijus Samoilovas
Logistikos vadovas
Tel.:     +370  686 81619
El.paštas: Jevgenijus.Samoilovas@dbschenker.com

Isandrijus Barauskas
Šiaulių skyriaus vadovas
Tel.:    +370 41 52 24 45
Faks.: +370 41 52 24 46
E-mail: Isandrijus.Barauskas@dbschenker.com

Rizika ir Kokybė

Rimvydas Svetlauskas
Rizikos ir kokybės vadybininkas
Tel.:     +370 5 260 25 38
El.paštas: Rimvydas.Svetlauskas@dbschenker.com

Paskutinis aktyvavimas.: 03.02.2016

Į puslapio pradžią

  • Schenker paslaugos
  • Schenker Challenge